O nas

Witamy na naszej stronie. Chcemy Państwa zainteresować naszą ofertą i pokazać nasze możliwości w zakresie szeroko pojętego kształtowania krajobrazu.

 

Na rynku istniejemy od kilku lat. Działamy na terenie Warszawy i okolic, ale jesteśmy elastyczni i podejmiemy wyzwania poza tym obszarem. Ciągła świadomość potrzeby rozwoju zaowocowały dziś pozycją wśród liderów na rynku firm świadczących usługi w branży ogrodniczej.
 

Wykonujemy niwelacje terenu, montujemy nawadnianie trawników i rabat. Zakładamy, kosimy i pielęgnujemy trawniki. Sadzimy i przycinamy żywopłoty. Zajmujemy się sadzeniem drzew, krzewów i roślin ozdobnych. Nawozimy glebę i zwalczamy szkodniki. Budujemy tarasy z drzewa egzotycznego i montujemy oświetlenie w ogrodzie. Jednym słowem zajmujemy się kompleksowo usługami ogrodniczymi.
 

Zdobyta praktyka i wiedza w połączeniu z zaangażowaniem emocjonalnym pozwalają nam spełniać oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Funkcjonalność, zastosowanie nowoczesnych technologii i estetyka w połączeniu z potrzebami naszych klientów dają naszym architektom możliwość tworzenia prawdziwych dzieł architektury krajobrazu.
 
Zapraszamy do współpracy.

powrót